Barrels

Solutions to any of your needs, even the most advance ones, such as injection, extrusion, groove force-feed, and rubber barrels.

Screws

A wide product range with standard screws, EBM Barrier screws, double screws, high wear and corrosion resistant bimetallic screws and various mixer units.

Auxiliary Equipment

Injection rocket groups and nozzles, which are prepared with optimum dimensions, taking into account the barrels and screws, and produced through various special designs to answer different needs.

Replacement Solutions

Repair service regarding barrels, screws and other auxiliary equipment, which fail to give the desired performance during injection and extrusion, or which malfunction due to various reasons.

Renewal

 

Solutions

Exposure to abrasion and corrosion reduces and ends the life of barrel and screw systems. Therefore, please take a look at our replacement-related services.

◎  Wear and dimension control
◎  Onsite measurement
◎  Wear report
◎  Replacement services

Enformak için Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik
hedefi

Biz,plastik işleme prosesinde uzman ve faal mühendislerden ve üretim ekibinden oluşan entegre bir mühendislik ve üretim şirketiyiz.

Mühendislik

Sürekli mühendislik çalışmalarımız ile hem ürün hem üretim kabiliyetlerimizi en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.

Nitelikli Eleman

Sürdürülebilirliğimizin en önemli unsurlarından biri de nitelikli çalışanlarımızdır.Bunun için çeşitli okullarla yapılan anlaşmalar ile elemanlarımızı sürekli olarak yetiştiriyoruz.

Teknoloji

Teknoloji ve üretim birbirinden bağımsız düşünülemez.Bu nedenle üretim yeteneğimizi sektörün hiç durmayan teknolojisi ile sürekli olarak yeniliyoruz.

Sorunlarınıza bütünsel yaklaşım

Gerçek ve faydalı bir çözüm sunabilmek için müşterilerimizin sorunlarını mühendislik yaklaşımı ile dinler, etkili çözümler üretiriz.

◎  Üretimde karşılaştığınız problemler ya da yeni bir üretim prosesi için yeni tasarımlar geliştirme.
◎  Üretim sırasında yaşanabilecek olası problerin çözümü için soruna odaklanarak çözüm geliştirme.
◎  Ar-Ge ile birlikte müşterilerimiz için teknik destek ihtiyacını da karşılamak için sürekli gelişen bir Teknik Ofisimiz var.

İş
yaklaşımımız

Müşteri sorunlarına sistematik olarak yaklaşıyoruz. Problemin tanımlanmasından projelendirilmesine, üretimden satış sonrası teknik desteğe kadar bütünsel bir yaklaşım

Girl-right-1-1y

Rakamlarla Enformak Plastik Teknolojileri A.Ş.

5000+

Başarıyla

tamamlanmış proje

50+

Yüksek

donanımlı çalışan

35

Ülkede
yaygın ticari ağ

Şirket

İlham verici çözümler
hayal ediyoruz

Kuruluşumuz yenilikçi, gelişimi ve geliştirmeye önem veren, ülkesine katma değerde bulunmayı kendisine şiar edinmiş yapısıyla, 40 yılı aşkın süredir varlığını sürdürmekte ve sektöründe lider firma konumunda yer almaktadır. Ülkemizde yıllardır süre gelen liderliğimizi, kalite yönetimimiz ve kurumsal yapımızla dünya çapına taşımak birincil önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Ali Türk, Şirket Müdürü

sign-dark

Takımımız

Takımımız
ne düşünüyor?

"Kuruluşumuz yenilikçi, gelişimi ve geliştirmeye önem veren, ülkesine katma değerde bulunmayı kendisine şiar edinmiş yapısıyla, 40 yılı aşkın süredir varlığını sürdürmekte ve sektöründe lider firma konumunda yer almaktadır. Ülkemizde yıllardır süre gelen liderliğimizi, kalite yönetimimiz ve kurumsal yapımızla dünya çapına taşımak birincil önceliğimiz olmaya devam edecektir."

Ali Türk

"Sektörde 40 yılını doldurmuş olup, büyümesini teknolojik yatırımlar ve sürekli gelişim ile destekleyen, çalışanlarına ve mevcut sektöre sürekli katma değer sağlayan Enformak P.T. olarak hedefimiz sadece Türkiye pazarındaki liderliğimiz değil dünya çapında saygın kabul edilebilecek konuma yükselmektir."

Hakan Gökçe

"Plastik hammadde tüketiminde Dünya'da 6, Avrupa'da 2. sırada bulunan Türkiye plastik sektörüne, 40 yıldır hizmet verirken, kalite ve müşteri memnuniyetini öncelikli misyonumuz olarak benimsiyoruz. 40'ın üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirerek, kalitemizi ülkemiz ile birlikte tüm Dünya ile buluşturmaya devam ediyoruz."

Rıdvan Yılmaz

"40 yıllık tecrübenin getirdiği sorumluluğun farkındayız. Sürekli gelişen sektörün beklentilerine önceden hazırlıklıyız. Hizmet verdiğimiz firmalara müşteri gibi değil, çözüm ortağı olarak yaklaşarak, özgün, teknolojik, işimizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Var olan bilgi ve tecrübemiz; bizi daha ileri taşıyarak alanında dünyanın sayılı üreticileri arasına girme hedefimize yönelik en büyük güven kaynağımız."

Ersin Cuğ
Graphic1
Graphic2
Graphic5
Graphic3
Graphic4
kmd1902_ak02_cmyk01_100mm

Haberler

Haberdar olmak için üye olun.
Son gelişmelerden haberdar olun.

Gaziantep Ecoplast firması bünyesinde,Teknik&Üretim müdürümüz Sn. Hakan GÖKÇE Bey tarafından verilen “Ekstrüzyon Uygulamaları için Plastifikasyon...
“Enformak, 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin en modern, Avrupa’nın alanında sayılı üretim tesislerinden biridir”...

Ofislerimiz

Dünya genelindeki ofislerimizi görebilir ve en yakın noktanın detaylarını inceleyebilirsiniz.

Randevu alın

Randevu sistemimiz ile müşteri temsilcilerimizden randevu alabilirsiniz.

Destek

Satış sonrası destek hizmetleri alabilmek için bizimle iletişime geçin.