Tamir
Servisi

Yeni gibi ya da daha iyisi...

Enjeksiyon ve ekstrüzyon uygulamalarında, farklı sebeplerden dolayı verimsiz çalışmaya sebep olan, istenilen kalitede görev yapmayan veya tamamen kullanılamaz hale gelen kovan, vida ve diğer ekipmanlar, son derece tecrübeli teknik ekibimiz tarafından kontrol edilerek tamir olma durumu veya yeni imalat durumu için raporlandırılır ve bu bilgi kullanıcılarımıza iletilir.

Sistemimizde bulunan ve müşterilerimize ait proje ve ürün kayıtlarının tutulduğu arşivimiz sayesinde, ürünlerin tamir edilme veya yenilenme periyotları izlenebilmektedir. Bu durum, müşterilerimize çok kısa zamanda doğru ve net bilgi vermemizi sağlamakla birlikte, tarafımızdan tespit edilen ve üründen zamanla oluşabilecek durumları, önceden müşterilerimize haber vermemizi tedbir alınmasını sağlamaktadır.

Tamir olma durumu netleşen ürünler, bünyemizde bulunan özel tezgâhlar ve üretim-işleme teknolojilerinin getirmiş olduğu avantajlar ile yeni ürün durumuna veya çoğu zaman yeni üründen daha iyi durumu getirebilmektedir.

 

Vida Tamiri

Tamir edilebilir sınırlar içerisinde bulunan, aşınmış, çaptan düşmüş, çizilmiş, yara almış, kırılmış, çatlamış veya hatveleri zarar görmüş olan vidalara, CNC kontrollü özel PTA (Plazma Transfer Ark) tezgahımızda aşınma ve korozyon direnci mini U17yüksek ve Fe,Co veya Ni tabanlı farklı alaşımlar kullanılarak hatve üstleri dolgu yapılmakta ve taşlanarak nominal çapa getirilmektedir. Vida, bu işlemler sonrası gerekli görülmesi durumunda yeniden ısıl işleme tabi tutularak sertleştirilmektedir.

Kovan Tamiri

Tamir edilebilir sınırlar içerisinde bulunan, aşınmış, çapta büyümüş, çizilmiş, yara almış kovanlar, özel derin delme, büyütme ve honlama tezgahında işlenir ve yeniden ısıl işleme tabi tutularak sertleştirilir. Yenilenmiş kovan delik çapına uygun vida hazırlanır veya yenisi imal edilir.

Kovanın genelinde olmayıp giriş veya çıkış kısmında bulunan ve belirli sınırları aşan aşınma durumları olması halinde, o bölgeye, ısıl işlemde tam kesit sertlik alan takım çeliğinden veya yüzeyi sertleştirilen nitrasyon çeliğinden imal edilen bükse geçirilerek kovan revize edilir.

IMG_1577 copy

Bağlantılı
ürünler

Üstün dizayn kabiliyetine ve tecrübesine sahip Ar-ge ve Teknik ekibimiz tarafından hazırlanan ...

Günümüzde yüksek verimlilik, gelişen hammadde çeşitliliği, plastik işlemede yüksek abrasifliğe sahip ...

Ekstruder Redüktörleri,Shut-off Memeler,Statik Mikserler,Ekstrüzyon Makineleri ...

Hizmet
Standartları

Sorunu Kavrama

Hizmet standartlarımızın birinci aşaması müşterinin sorununu ya da sorunlarını doğru kavramaktır.

Çözüm Üretme

Doğru anlaşılmış her sorun bir profesyonel tarafından çözüme kavuşturulur.

Uygulama ve Analiz

Sunulan çözümler uygulamaya konur ve sonuçları analiz edilerek mutlak doğruya ulaşılır.