Teknik Destek
Servisi

Aşınma Kontrolü

Mevcut çalışan kovan vidalarınızın aşınma durumu hakkında bilgi alabilmeniz, önceden bütçe belirleme ve fizibilite çalışmalarına katkı sağlamanız için detaylı aşınma kontrol raporu ile sizleri bilgilendiriyoruz. Kovan ve vidanızın durumuna ve sizin çalışma şartlarınıza en uygun çözüm önerilerini belirleyip birlikte hareket etmemizi sağlıyoruz.

Durum Tespiti ve Çözüm Önerileri

Enformak tarafında üretilen veya üretilmeyen kovan vidalarınızı şikâyet ve talepleriniz doğrultusunda değerlendirerek beklentilerinize en uygun çalışma şartları ve uygun kovan vida önerilerini sizlere sunuyoruz.

Ölçü Alma ve Kontrol

Mevcut kovan vidanızı değiştirmek veya yedeklemek mi istiyorsunuz? Enformak üretimi olmasa da uzman ekibimizle kovan vidanızın tüm ölçülerini detaylıca alarak memnun iseniz aynısını; memnun değilseniz ise tasarım danışmanlığımız ile size en uygun tasarımı ve çalışma şartlarını belirleyerek yeni kovan vida üretimi yapılmasını sağlamaktayız.

Montaj Refakati, İlk çalıştırma ve Bilgilendirme

Enformak üretimi olan kovan vidalarınıza isteğiniz doğrultusunda montaj esnasında yanınızda bulunarak en doğru şekilde montaj yapmanızı sağlamaktayız. İlk çalıştırma esnasında sizlerle birlikte prosese yeni kovan vidanın adaptasyonunu ve bundan sonraki durumlarla ilgili kovan vida hakkında bilgilendirme sağlamaktayız.

Seminer ve Eğitim Desteği

Enformak PT elde ettiği tecrübelerle sizlere eğitim olarak ta destek veriyor. Birlikte belirlediğimiz tarihlerde isterseniz firmamızda bulunan seminer salonumuzda isteseniz sizin firmanızda kovan vida ve polimer işleme konularında firmanıza uygun hazırladığımız eğitim seminerleri ile sorularınıza ve sorunlarınıza bakış açınızı değiştiriyoruz.

MTE_2045 copy

Bağlantılı
ürünler

Üstün dizayn kabiliyetine ve tecrübesine sahip Ar-ge ve Teknik ekibimiz tarafından hazırlanan ...

Günümüzde yüksek verimlilik, gelişen hammadde çeşitliliği, plastik işlemede yüksek abrasifliğe sahip ...

Ekstruder Redüktörleri,Shut-off Memeler,Statik Mikserler,Ekstrüzyon Makineleri ...

Hizmet
Standartları

Sorunu Kavrama

Hizmet standartlarımızın birinci aşaması müşterinin sorununu ya da sorunlarını doğru kavramaktır.

Çözüm Üretme

Doğru anlaşılmış her sorun bir profesyonel tarafından çözüme kavuşturulur.

Uygulama ve Analiz

Sunulan çözümler uygulamaya konur ve sonuçları analiz edilerek mutlak doğruya ulaşılır.