Sürdürülebilirlik yaklaşımımız; Teknoloji,Kalite,Tasarım ve Ar-Ge olmak üzere dört temel prensip üzerine kuruludur.

Enformak Plastik Teknolojileri olarak teknoloji konusunda sektöre öncülük ediyoruz.En ileri plastik işleme ve üretim tekonolojilerini güncel olarak takip ediyoruz.

Ürün tasarımı konusunda 39 yıllık kurum hafızamız ve sürekli olarak gelişime tabi tuttuğumuz mühendislerimiz ile alanında uzman bir ekibimiz var.

Kalite

Kalite hedeflerimizi sürekli güncelleyerek dünya ile eş güdümlü bir kalite anlayışı ortaya koyuyoruz.Uzman bir kalite ekibimiz ve sürekli daha iyiye ulaşmaya çalışan bir kalite kontrol ekibimiz var.

Ar-Ge konusunda tecrübeli teknik ekibimizin yanı sıra polimer teknolojisi alanında uzman mühendislerimiz ile sektörün en ileri mühendislik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik
Hedeflerimiz

Sürdürülebilirlik yaklaşımımızı gerçekleştirmek üzere; dünyada her gün gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ediyor,kalite hedeflerimizi ulaştığımızda hep daha ileri koyarak sürekli gelişim sağlıyor,mühendislerimizin gelişimini hiç durmadan destekleyerek tasarım kabiliyetimizi sürdürüyor ve malzeme ve plastik işleme gelişimini Ar-Ge ile ürünlerimize ve üretimimize uyguluyoruz.

%

Yıllık Ar-Ge yatırımı / Ciro (2019-2029)

%

Yıllık teknoloji yatırımı / Ciro (2019-2029)

%

Mühendis sayısı (2019-2029)

Ar-Ge ve Mühendislik

Globalleşen ve gelişimi sürekli teknoloji ve ağırlaşan rekabet koşulları,geleceğin stratejik teknoloji ve ürünlerine yönelik yoğun ve sürekli Ar-Ge etkinliğini kaçınılmaz kılmaktadır.

Üretim Teknolojisi

Türkiye Plastik Sanayisine 1980'den beri firma olarak destek veren Enformak,yıllar geçtikçe sektördeki tecrübesini artırırken,imalathanesine eklediği yeni ve modern imalat makneleri ile kabiliyetini artırmıştır.